Načítání obsahu...
Aktuality

Aktuality

INTERNATIONALE EISENWARENMESSE KÖLN 2016

Po čtyřleté pauze jsme se v termínu 6. - 8. 3. 2016 zúčastnili mezinárodní výstavy INTERNATIONALE EISENWARENMESSE KÖLN 2016 v Kolíně nad Rýnem.

Tato specializovaná výstava se koná každé dva roky a účastní se jí většina předních evropských a asijských výrobců hliníkových žebříků, schůdků a ostatních konstrukcí..

I nyní, po úspěšné prezentaci v roce 2012, jsme upoutali pozornost nestandardním pojetím výstavních prostor, které ocenili jak organizátoři veletrhu, tak naši zákazníci a návštěvníci akce.

V minulých letech se veletrh prezentoval jako kontraktační a setkávali se zde výrobci s velkoodběrateli. V letošním roce se veletrh otevřel i širší veřejnosti, což se pozitivně projevilo v návštěvnosti výstavních prostor.

Tento veletrh je jediným zahraničním veletrhem, kterého se naše společnost účastní. I letos jsme si ověřili, že naše výrobky jsou plnohodnotně srovnatelné s našimi konkurenty jak kvalitou, tak designem.

Cílem účasti byla marketingová prezentace značky ALVE a prezentace kvality našich výrobků, což bylo beze zbytku splněno.

Na tento veletrh byla v roce 2016 schválena dotace v rámci programu OP PIK Marketing, vyhlášeného Ministerstvem průmyslu a obchodu České republiky. 

Registrační číslo projektu: CZ.01.2.111/0.0/0.0/15_016/0001032. 

Ing. Jana Mervaldová

Jednatelka společnosti
Zpět na články
Líbil se Vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli!